poniedziałek, 2 grudnia 2019

5 książkowych faktów o mnie


Uznałam, że pora, aby wprowadzić tu trochę takiego lifestylu i podrzucę kilka faktów o mnie, ale nie takich zwyczajnych! Dzisiaj przedstawiam Ci parę rzeczy, które mnie dotyczą, ale także są związane z książkami, które rzecz jasna są moją wielką miłością, więc jeżeli choć trochę jesteś mnie ciekaw, to zapraszam do czytania poniższej listy.Choć prawda jest taka, że miałam w planach zupełnie inny post, do którego nie miałam czasu zrobić zdjęć do niego, a akurat w tamtym są mi potrzebne. Nie przedłużając; łapcie kilka faktów! Swoją drogą, myślę, że może pojawić się kolejna odsłona, co jakiś czas ;).

1.  Należę do tych książkoholików gorszego sortu, do tych których trzeba zniszczyć, i zabrać książki - pewnie zdaniem niektórych, ponieważ...Zaginam rogi. Tak! Czasami używam zakładek, których ma m od cholery, ale to raczej przy powieściach pożyczonych.

2. Gdy coś mi się nie podoba, nie kończę tego. Po prostu rzucam książkę w cholerę i tyle. Co ciekawe, kiedyś tego nie robiłam, tylko zawsze czytałam książkę od deski, do deski, ale wyleczyłam się z tego tak w okolicach gimnazjum.

3. Raczej nie zaznaczam cytatów, a jeśli już to bardzo rzadko. Te wszystkie kolorowy karteczki, pisaki, ołówki; nie. Nie robię tego. Jeżeli już coś bardzo mnie ruszy, albo jakiś tekst spodoba, to biorę telefon i cykam zdjęcie [lenistwo], aby mieć gdzieś zapisane, gdybym chciała to wrzucić do recenzji, lub na lubimy czytać, ale w książce na ogół niczego nie zaznaczam.

4. Pochłaniam książki błyskawicznie, serio! Co tu dużo mówić? Ogólnie czytam dość szybko, a jak się wciągnę, to już w ogóle :).

5. Moją ulubioną księgarnią jest... biedronka! Wiadomo, że książki tanie nie są, a ja nie lubię wydawać pieniędzy i serio szkoda jest mi dać trzydzieści, czy nawet więcej złotych na jedną książkę, zwłaszcza wtedy, gdy nie mam pewności czy mi się spodoba. Biedronka tutaj wiedzie prym, jeśli chodzi o tanie książki, tym bardziej, że nie zawsze są to kieszonkowe, a często trafiam bardzo tanio coś, co chcę przeczytać.

Zobacz także;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Stali bywalcy