Blog&Autorka

Hej, hej!

Znalazłeś się właśnie na blogu Jestem Niedoskonała, który jest moim kolejnym dzieckiem. Blogi lifestaylowe prowadziłam już różne i żaden się niestety długo nie utrzymał, albo ciągle zmieniałam nazwy, więc jeśli już słyszałeś o Zepsutym Szaleństwie, albo o Artystycznie-Specyficznie, to na pewno byłam ja.

Kim jestem? 

Ewelina, lat 22, mazowszanka z kilkoma zainteresowaniami; fotografia, pisanie, odrobinę grafika i książki. Tutaj będzie o fotografii, o książkach, o wegetarianizmie i przepisach na potrawy bezmięsne, a czasem nawet i wegańskie, czasem pojawią się jakieś recenzje filmu, czy to książki, oraz porady graficzno-CSSowe, czy jakieś darmowe materiały do pobrania. Znajdziesz tutaj szeroko pojętą kulturę, czy czasem dawkę moich przemyśleń i małą dawkę lifestylu.

Z wykształcenia jestem technikiem cyfrowych procesów graficznych, czyli krótko mówiąc grafika i drukarstwo, z czego na blogu znajdziecie trochę tego pierwszego, co kręci się w klimatach około blogowych. Dawniej zajmowałam się tworzeniem szablonów na blogspot, więc mam o tym trochę pojęcia.

Urodziłam się w środku lata, w roku, w którym pierwszy tom mojej ukochanej serii o przygodach młodego czarodzieja ujrzał światło dzienne, a na co dzień pracuję na etacie. Po godzinach na własną rękę staram się rozwijać w dziedzinie fotografii, oraz piszę wiersze i własną powieść, a raczej powieści, jak i opowadania fanfiction. Choć prawda jest taka, że chyba nadal nie wiem, co chciałabym w życiu robić. 

Nie wyobrażam sobie życia bez herbaty i memów. Uwielbiam swoje piegi, mam trzech młodszych braci i marzę o tym, aby w przyszłości wydać książkę. Ponadto od lat jestem wegetarianką, która… nie lubi zwierząt. Czasami wydaje mi się, że jak na swój wiek jestem infantylna i momentami totalnie nie rozumiem otaczającej mnie rzeczywistości, ale się staram! :D

G d z i e   j e s z c z e    j e s t e m ?
+ ask to tutaj przebywam najczęściej, bo jakoś wyjątkowo umiłowałam ten portal, gdzie przez jakiś czas rozwijałam się literacko
+ instagram lubię zdjęcia, lubię instagram. Co tu mówić więcej?
+ fanpage słyszałam, że jak człowiek nie ma facebooka, to nie istnieje, więc oto jestem!
+ portfolio foto gdzieś trzeba zebrać te swoje zdjęcia, którymi chce się pochwalić, prawda?
+ to chyba wiersze to profil na instagramie, gdzie udostępniam swoje wiersze.
+ Book Oaza to blog, na którym razem z Teiną i Szklanką piszemy recenzje książek.
+ Nie Będę Wybrańcem to blog, na którym prowadzę alternatywną wersję Harry'ego Pottera, gdzie ten przyłącza się do Lorda Voldemorta,
+ Będę Cię Chronił, Granger to moja kolejna opowieść; tym razem alternatywna historia o Hermionie, jako córce Voldemorta, z wątkiem Severus&Hermiona.
+ Zepsute Opowiastki to blog, w którym udostępniam krótkie opowiadania; fanfiction, jak i nie.


Jeżeli chcesz nawiązać jakąkolwiek współpracę, to zapraszam do kontaktu poprzez fanpage, bądź maila.
+ blog i grafika: dervanx@gmail.com
+ fotografia: RutkowskaFoto@gmail.com


1 komentarz:

  1. Witaj!
    Chciałabym serdecznie zaprosić Cię do zupełnie nowo powstałego Magicznego Zbioru opowiadań w blogosferze. Mam nadzieję, że i Ty staniesz się członkiem zbioru. Zapraszam!

    https://magiczny-zbior.blogspot.com/

    (wybacz za spam)

    OdpowiedzUsuń

Stali bywalcy